Mapa Zawodów

Miejsca zawodów:

KS Korona Kraków – Hala Główna,  Kalwaryjska 9-15, 30-504 Kraków – główne miejsce zawodów. Tu odbywa się piątkowa rejestracja, oraz piątkowe, sobotnie i niedzielne konkurencje.

Park Bednarskiego – Piknik Krakowski – Jana Zamoyskiego, Kraków – sobotnie miejsce zawodów to duży i przyjemny park blisko hali Korony, na terenie Podgórza. W sobotę odbędzie się tam ostatni w tym sezonie miejski Piknik Krakowski, czyli zlot foodtrucków oraz mnóstwo atrakcji dla mieszkańców, a jedną z nich będą nasze zawody, warsztaty i konkursy związane z zośką. Przy sprzyjającej pogodzie będzie tam mnóstwo ludzi!

 

Klub ZetPeTe –  Dolnych Młynów 10, Kraków – Dolne Młyny to stara fabryka tytoniu przerobiona na kompleks lokali gastronomicznych, barów, imprezowni – co tylko sobie wymyślisz – tam właśnie jest. Piwa kraftowe? Wegańskie restauracje? Dubowe festiwale? Koncerty? Dobre koktajle lane prosto z kija? Zośkowe zawody? Tak, to wszystko w sobotni wieczór, czyli freestyle battles, DJ  i after w klubie ZetPeTe – jednym z większych,  znanym z kultowych już imprez i koncertów wszelkiej maści. Widzimy się tam w sobotę wieczorem 01.09.